Share
Teplovodný kotol na spaľovanie dreva radu D

Kombinovany kotol DP (drevo, pelety)

Vstup do nášho webshopu 

 

Popis

Oceľové kotle na tuhé palivá COMBI DP 20  sú určené pre spaľovanie dreva, drevných brikiet  pri ručnom prikladaní, alebo spaľovanie drevných peliet o priemeru 6 mm v automatickom režime. Nominálny výkon u oceľových kotlov COMBI DP 20 je 25 kW pri ručnom prikladaní a 5–20 kW v automatickej prevádzke. Teleso kotla je vybavené  duálnym výmenníkom ( vertikálny rúrkovnicový a horizontálny  lamelový ) ktorý zaručuje optimálne odovzdávanie tepla do systému. Vysoko kvalitné izolačné materiály minimalizujú teplotné straty a významnou mierou prispievajú k vysokej  tepelnej účinnosti celého zariadenia.  ­­93 %

Kotle sú vybavené vstavanou chladiacou slučkou a môžu sa použiť v systémoch s núteným obehom ako aj v samotiažnych systémoch. Veľmi priaznivá cena a krátke dodacie lehoty! Samozrejmosťou u nami dodávaných produktov je bezproblémová a úsporná prevádzka, nízke prevádzkové náklady a záruka spoľahlivosti. Všetky nami dodávané energeticky úsporné systémy sú inovatívne a vyrábané s ohľadom na životné prostredie. 

Podmienka garancie: Uvádzanie do prevádzky peletových kotlov modelových radov P, DP a PU vykonáva firemný servisný technik od firmy MAGA s.r.o. . Cena spustenia je 160 € s DPH (v rámci SR).

Specifikácia

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)


Pre viac informácie kontaktujte nás, radi Vás poradíme!

Tel: +421 905 952 075 

E-mail: kotol@metalmont.com